pizza :DD a všechnomožný

10. listopadu 2007 v 16:19 | barunka |  pšt!
Tak sem byla pozvána spolužákem na pizzu.V pátek.Nakonec šla i Martina a řeknu vám teda,že čtyři pizzy ve třech lidech sem eště v životě nesnědla..Jako fakt ňam,ale bylo mi pak vopravdu špatně..= )..
A dneska slavíme Krisťuliný šestnáctiny,už je to prostě stará bába ;DD

No nic,asi teda musim jít,dneska byla báječná pracovní povinnost.Nepřála bych vám v tom dešti a SNĚHU a zimě (jo,umrzala sem i přesto,že sem byla oblečená jako na lyže) sbírat odpadky jako blbec.Fajn teda bylo,že se končilo o dost dřív,takže sem byla doma už před dvanáctou a krásně sem se stihla vykoupat,naobědvat a tři hodinky si pospat.
Teď právě teda došlo na kafíčko a půjdu si asi obarvit vlasy (sem totiž ostříhaná),uklidit ty haldy oblečení,který mi už vopravdu pokoji znemožňujou normální existenci a pak už bude možná i čas sbalit do baťůžku pyžámko,vodku,džus,lososa (sem prostě včera neměla sílu sníst tu večeři..a jako pohoštění bude myslim fajn,né?) a dárek a vyrazit.
Mějte se báječně! (a doufejme,že nám ten sníh přístě vydrží,ono to fakt bylo krásný,jak to padalo v těch chuchavlcích..jenom by to asi bylo hezčejší,kdyby to člověk pozoroval z okna,s hrnkem čaje v ruce a zabalenej do deky)
Jo a eště něco-mám skvělej zlepšovák do školy!Nosim si teď polštářek,aby se mi lépe sedělo <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama